ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7908019
*
nr 790 8019
Spegel
höjd: 230, bredd: 110
Kondition: (nyproduktion)
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 november 2012
kl 19:41:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 19:21:10
1
2.000 kr
12/11 19:26:03
2
2.200 kr
12/11 19:26:41
1
2.400 kr
12/11 19:28:30
2
2.600 kr
12/11 19:32:37
1
2.800 kr
12/11 19:36:29
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8222 Solspegel
trä, guldbemålad. Diameter: 62 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:44
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32
-
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Kondition: (nyproduktion)
nr 790 8019
Spegel
höjd: 230, bredd: 110
Kondition: (nyproduktion)
Utrop: | 2.600 kr |
---|---|
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 november 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 19:21:10 | 1 | 2.000 kr |
12/11 19:26:03 | 2 | 2.200 kr |
12/11 19:26:41 | 1 | 2.400 kr |
12/11 19:28:30 | 2 | 2.600 kr |
12/11 19:32:37 | 1 | 2.800 kr |
12/11 19:36:29 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8222 Solspegel
trä, guldbemålad. Diameter: 62 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:44 -
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32 -
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51